Слово подяки прот. Андрія Суходольського керуючому єпархією з нагоди Архипастирського візиту та звершеної Літургії у Свято-Димитрівському храмі с. Волиця у день його престольного свята

Ваше Високопреосвященство!
Всечесні отці!
Дорогі браття і сестри!

Ми щойно всі разом пережили радісні моменти молитовного єднання зі своїм Архипастирем. І ми дуже радіємо, що мали таку можливість, що Ви відгукнулися на наше запрошення і прибули до нашого храму, щоби тут соборно піднести молитви до Всемилостивого Бога.

Ви дуже гарно сказали про нашого покровителя, про ті краї, де він народився, подвизався і де перебувають його святі мощі.

Свого часу я з кількома парафіянами також звершили паломництво до Святої Гори Афон і мали змогу молитися біля мощів святого великомученика Димитрія Солунського.

Ми радіємо, що сьогодні Ви із нами. Для кожного християнина, для кожної парафії, яка насправді є однією великою родиною, мати підтримку, мати духовну опору, отримувати правильні духовні орієнтири. Це все ми отримуємо у Вашій особі і підтримку необхідну ми знаходимо у Ваших святительських молитвах.

Чим ми можемо сьогодні подякувати Вам?

По-перше, тим що будемо зберігати пам’ять про усі Ваші відвідування і Ваші молитви.

А, по-друге, тим що у свою чергу будемо завжди у молитвах благати Небесного Пастиреначальника Христа дарувати Вам добре здоров’я духовне і тілесне.

Бажаємо Вам довгих років життя і служіння. І просимо ваших молитов!

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошено після Божественної Літургії у Свято-Димитрівському храмі с. Волиця у день його престольного свята під час Архипастирського візиту Владики Димитрія до Жовківського благочиння у день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського 8 листопада 2013 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал