Слова подяки від імені випускників магістратури і бакалаврату Олега Костіва та Остапа Поломаного за урочистим випускним актом у ЛПБА

Ваше Високопреосвященство Владико-Митрополите! 
Ваше Високопреподобіє отче-ректоре!
Всечесні отці!
 Дорогі студенти! 
Дорогі гості!

Від імені випускників магістратури я хочу найперше принести подяку Богові, до Якого ми сьогодні молитовно зверталися за Божественною Літургією, відправу якої очолив Владика, принісши Безкровну Жертву хваління і подяки. Отже, найперше треба подякувати Богові за весь той час, який ми тут пробули, за навчання і науку, які здобули й отримали.

По-друге, треба подякувати нашим батькам, які вклали найбільше праці в наше виховання і які, власне, привели нас до цієї академії на навчання.

По-третє, потрібно подякувати митрополитові, нашим викладачам і всім тим, хто вкладав свою працю у наше духовне і моральне виховання в цих стінах.

І також, звісно, хочу подякувати всім священнослужителям Академічного храму, в яких ми завжди знаходили підтримку і пораду.

Хочу побажати, найперше, щоби надалі у своєму житті ми завжди залишалися в єдності, щоби пам’ятали і про нашу школу, й один про одного, щоби перебували в духовній єдності, бо в єдності - сила народу і, Боже, нам єдність подай! Спаси вас усіх Господи!

випускник магістратури ЛПБА 2015 року Божого

Олег Костів


Ваше Високопреосвященство!
 Всечесні отці!
 Дорогі брати і сестри!

Від імені нашого курсу від сьогоднішніх бакалаврів я хочу привітати всіх із цим великим спільним для всіх нас святом.

Як сказав Олег, найперше ми справді повинні подякувати Богові за цей день. А по-друге, я хочу подякувати нашому Владиці за те, що Він молиться за нас і ніколи не припиняв цієї молитви за отця-ректора, за викладачів і за нас студентів, бо це є дуже важливо і всі ми це відчували завжди! А ми, у свою чергу, ніколи не припиняли молитися за Владику, за отця-ректора і за всіх викладачів.

Оскільки ми всі люди грішні, звичайно, за роки навчання назбиралося чимало прогріхів, бували якісь і не дуже гарні ситуації, але я хотів би, щоби залишалися тільки хороші спогади, бо хорошого було справді багато! Святий Іоан Богослов у своєму Євангелії наводить слова Господні: з того знатимуть усі, що ви Мої ученики, якщо будете мати любов між собою (Ін. 13:35). Ось і я хотів би і бажаю всім, щоби між нами залишилася тільки чиста братня любов і більше нічого! Спаси Господи вас за все!

випускник магістратури ЛПБА 2015 року Божого

Остап Поломаний


(слова виголошені під час урочистого акту випуску бакалаврів і магістрів богослів'я у Львівській православній богословській академії в Академічному храмі святителя Іоана Золотоустого 4 червня 2015 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал