Подячне слово протоієрея Петра Гози Високопреосвященному митрополиту Димитрію з нагоди Архіпастирських відвідин Свято-П’ятницької парафії с. Пониква

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий Владико!

Велика честь і велике щастя для нас була спільна з Вами молитва у цьому храмі. Зі словами синівської любові звертаюся до вас, святий Владико, як до мудрого архієрея, справедливого наставника, розумного вчителя, ревного пастиря. Ви є світло для Галичини, світильник, поставлений на високому свічнику Львівської кафедри, щоби світло істини і правди Христової зігрівало наші серця. Ви – ангел хоронитель для своєї пастви, предстоїте перед Богом у молитві за нас.

У цю урочисту і зворушливу хвилину серця наші переповнені невимовною радістю і бракує слів для передання своїх почуттів. Я складаю Вам, дорогий Владико, безмежну вдячність за відвідини нашої парафії і за таке величне піднесення 150-річного ювілею нашого храму.

За ці 150 років наша церква пережила різні лихоліття, бурі і війни і вистояла. Не одне покоління творило молитву у цьому храмі, черпало слова віри, істини і правди Христової. Вірою і любов’ю ми зберегли цей храм для себе і для наступних поколінь.

Дорогий Владико, я безмежно вдячний Вам, за цю велику радість, яку своєю присутністю Ви вселили у наші серця. Я висловлюю Вам цю подяку від імені всіх наших парафіян, гостей, і священиків, що розділили сьогодні з нами радість цього святкового дня.

Хай Всевишній Господь Ваш дух осіняє,

А Матінка Божа над Вами вита,

Для щастя народу, для рідного краю,

Живіть, Владико, на многії і благії літа!

Іс полла еті Деспота!

(слово виголошене після Божественної Літургії у Свято-П’ятницькому храмі с. Пониква у день його 150-річного ювілею під час Архіпастирських відвідин Бродівського благочиння у неділю 22-гу після П’ятидесятниці, 9 листопада 2014 року Божого)
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал