60-річчя з дня народження митрофорного протоієрея Стефана Кіндрата, декана Жовківського благочиння

15 серпня 2020 року, виповнюється 60 років з Дня народження митрофорного протоієрея Стефана Кіндрата, декана Жовківського благочиння, настоятеля храму свого Миколая Чудотворця с. Гребінці Львівсько-Сокальської єпархії Православної Церкви України.

Ваше Високопреподобіє, дорогий отче Стефане!

У своєму повсякденному житті ми часто вітаємо один одного з найрізноманітніших нагод, але вищим та достойнішим з-поміж інших видається вітання митрофорному протоієрею з 60-ою річницею від Дня народження, що красномовніше за будь-які слова показує який не малий відрізок часу Ви, отче, живете у Церкві, живете з Церквою, живете для Церкви.

Напевно кожного разу, коли Ви здіймаєте свої руки перед престолом у храмі, думаєте про те, яку силу благодаті має священнослужитель Церкви Христової. Яку ласку він має у Бога, закликаючи Духа Святого на Таїнства Церкви і особливо під час Євхаристії. Отже, чи можемо ми падати у відчай, особливо у цей випробувальний час, якщо Дух Святий животворить, якщо Бог додає нам віку, якщо ми в житті поступово згораємо, як лампада, заради Христа і Його Церкви?

Прийміть сердечні привітання з нагоди Вашого 60-річчя. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, серед парафіян – підтримка, вдома – увага та взаєморозуміння, у серці – світло від людської вдячності. Бажаю Вам міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів.

У цей День, вітаючи Вас, як слугу Божого, закликаю Його благодать на Вас, щоб Господь ще дарував Вам багато-багато років стояти біля Престолу Божого, бути Його ревним трудівником у Винограднику, засівати поле духовної ниви добрим зерням Його спасительного Слова.

На многії і благії літа!

+ Димитрій
митрополит Львівський і Сокальський
м. Львів,
15 серпня 2020 року Божого.


Переглядів: 753

Pоздрукувати матеріал