Золочівського районного благочинного нагороджено орденом Святого Юрія Переможця

21 червня 2015 року, в неділю 3-тю після П'ятидесятниці, Золочівське благочиння відвідав Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, звершивши Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого в деканальному храмі Воскресіння Христового м. Золочева.


Архіпастирські відвідини були приурочені до перебування у Воскресенському храмі списку чудотворної Львівської ікони Пресвятої Богородиці "Одигитрія" в рамках 5-ліття її прославлення.

Після завершення Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій привітав районного благочинного і настоятеля храму протоієрея Володимира Легкого зі 70-літтям від дня народження і від імені Предстоятеля Церкви Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета вручив отцю Володимиру орден Святого Юрія Переможця.Владика Димитрій звернувся до ювіляра з вітальним словом:


"Всечесні отці! Дорогі у Христі брати і сестри! Всечений отче-настоятелю!

У нас сьогодні потрійне свято, і я хотів би скласти на Ваші руки подяку і привітати вас із сімдесятиріччям від дня народження. Ви прожили на цій землі рівно сімдесят років і з них майже сорок, тридцять дев’ять років, Ви перебуваєте у священному сані, а протягом тридцяти років звершуєте своє пресвітерське служіння в місті Золочеві в цьому прекрасному давньому храмі.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1697

Pоздрукувати матеріал