Завершився 3-денний візит Високопреосвященного митрополита Димитрія до Івано-Франківської єпархії

6-8 липня тривав Первосвятительський візит Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до Івано-Франківської єпархії. На запрошення керуючого Івано-Франківською єпархією Високопреосвященного митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа співслужити Його Святості за запланованими згідно програми візиту богослужіннями прибув зокрема керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Серед числа єпископату співслужити Предстоятелю на запрошення Владики Іоасафа також прибули Високопреосвященний архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон і Преосвященний єпископ Дрогобицький і Самбірський Михаїл.

7 липня, у суботу, у день Різдва святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана і пам'яті святих преподобних Іова і Феодосія Манявських - престольного свята Манявського чоловічого монастиря, - Предстоятель у співслужінні єпископату та духовенства Івано-Франківської єпархії звершив Божественну Літургію у Манявському монастирі.

8 липня, у неділю 5-ту після П'ятдесятниці, Предстоятель у співслужінні Високопреосвященних митрополитів Львівського і Сокальського Димитрія й Івано-Франківського і Галицького Іоасафа та духовенства Івано-Франківської єпархії звершив Божественну Літургію у кафедральному соборі Святої Тройці м. Івано-Франківська.

Детально про всі події Первосвятительського візиту Святійшого Патріарха Філарета та візиту керуючого Львівською єпархією до Івано-Франківської єпархії буде розказано у наступних публікаціях. Слідкуйте за оновленнями сайту "Град Лева".

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал