Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив заупокійну панахиду на могилі Героя України Бориса Возницького на Личаківському кладовищі

16 квітня 2021 р. Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з нагоди 95-річчя від дня народження героя України Бориса Возницького взяв участь у пам'ятних заходах. Зокрема на могилі видатного мистця на Личаківському цвинтарі звершив панахиду за його вічний спочинок.


В урочистому пам'ятному заході взяли участь представники обласної та міської влади, керівники львівських музейних установ, інтелегенція та громадськість Львова, мистецтвознавиця донька Лариса Резінкова.

Панахиду супроводжувала своїм співом частина Національної чоловічої капели "Дударик" під керівництвом Дмитра Кацала.

На закінчення митрополит Димитрій виголосив слово, в якому зазначив заслуги Бориса Возницького у збиранні і рятуванні неоціненних українських скарбів мистецтва: "Борис Григорович безпосередньо спричинився і до прослави ікони Львівської Богородиці Одигитрії-Провідниці, яка була урочисто оголошена чудотворною 4 грудня 2010 року. Богородиця воістину тримала його за руку.

Духовно благословляла працю Бориса Григоровича, який до цього часу з небесних висот взиває до екології нашої душі, до екології нашої совісті", - зазначив у своєму слові Владика Димитрій.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал