Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив погребіння новопреставленого протоієрея Ярослава Хомина на кладовищі смт. Брюховичі

10 грудня 2015 року, в третій від дня смерті клірика Покровського кафедрального собору м. Львова новопреставленого протоієрея Ярослава Хомина день, після поминальних богослужінь в Покровському соборі Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив заупокійну літію та погребіння тіла отця Ярослава на селищному кладовищі смт. Брюховичі на околиці Львова.


На місці поховання була звершена заупокійна літія і чин погребіння.

Зі словом пам'яті про отця Ярослава та прощання від імені спочилого до присутніх звернувся ректор ЛПБА і настоятель місцевої Введенської парафії протоієрей Ярослав Ощудляк.

За поминальним богослужінням молилося духовенство єпархії, зокрема: благочинний м. Львова протоієрей Ярослав Дуда, Городоцький районний благочинний протоієрей Роман Шак, Перемишлянський районний благочинний військовий священик протоієрей Олег Коваль, ключар Покровського кафедрального собору протоієрей Павло Кочкодан, настоятелі найстаріших львівських храмів - Княжого Свято-Миколаївського протоієрей Володимир Хрептак і Свято-П'ятницького на Підзамче протоієрей Ігор Малетич, а також настоятелі і священики храмів Львівського благочиння.

Окрім того, за богослужінням молилася сім'я та родина спочилого отця Ярослава: брати протоієреї Стефан і Василій Хомини, племінники протоієреї Іоан і Василій Хомини, шваґро протоієрей Михаїл Левко, протоієрей Іоан Улинець, протоієрей Ярослав Цигель, протоієрей Валерій Кубан, а також імость отця Ярослава Марія, сини Роман і Володимир з дружиною Лесею та доньками Христиною та Юлею.

Співи богослужіння виконувало тріо під керівництвом благочинного Академічного храму святителя Іоана Золотоустого протоієрея Назарія Лозинського.

Насамкінець, Високопреосвященний митрополит Димитрій запечатав гріб із тілом новопреставленого протоієрея Ярослава до Другого Христового Пришестя.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал