Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив освячення каплиці на честь св. вмч. Димитрія Солунського Мироточивого на території військової частини А4324

8 листопада 2019 р., у день пам‘яті св. вмч. Димитрія Солунського (Мироточивого) митрополит Львівський і Сокальський Димитрій на запрошення командування військової частини А4324, зокрема командира Юрія Васюти, звершив освячення каплиці на честь св. вмч. Димитрія Солунського в с. Липники Солонківської ОТГ разом з митрополитом Черкаським і Чигиринським Іоаном, головою Синодального управління військового духовенства.


Його Високопреосвященству співслужили: військові капелани Львівсько-Сокальської єпархії у священному сані - отці: Олег Грициняк, Мар’ян Сеник, Роман Великий, Андрій Дуда, Василь Горгут, Олексій Саків; протодиякон Володимир Віняр та диякон Андрій Кучкуда.

Співи богослужіння виконував акапельний хор студентів Львівської православної богословської академії.

Духовно опікується військовими цієї частини капелан, протоієрей Мар’ян Сеник.

Наприкінці, урочистостей митрополити Димитрій та Іоан виголосили повчальні слова та з благословення Глави Православної Церкви України Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Епіфанія, за понесені труди, високу моральність та активну громадську позицію, відзначили церковними нагородами: орденами та благословенними грамотам, благодійників, волонтерів, військове керівництво, які спричинилися до побудови каплиці.

У свою чергу зі словом подяки до присутніх звернувся прот. Мар’ян Сеник, який у своєму слові особливо відзначив голову Солонківської ОТГ Віталія Ткачука та інших добродіїв меценатів, що внесли свій вклад у побудову каплиці.

За мить процесія перейшла до пам’ятного знаку героїв, захисників України, які поклали своє життя за волю та незалежність нашої Батьківщини. Митрополити Димитрій та Іоан звершили заупокійну літію.

На закінчення урочистостей усім присутнім було виголошено "Многії літа".

Також цього дня митрополит Димитрій оглянув будівництво Свято-Михайлівського храму в с. Ков`ярі, який розташований у військовому містечку, настоятелем якого є священик Олексій Саків.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал