Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив чин заснування церкви на честь преподобних Почаївських в житловому масиві Рясне-2

3 жовтня 2015 року, в суботу після після Воздвиження, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав засновану цьогоріч парафію преподобних Іова та Амфілохія Почаївських у житловому масиві Рясне-2 м. Львова і звершив чин заснування церкви і поставлення хреста та освятив наріжний камінь новобудованого храму.


На місці майбутнього храму Архіпастиря зустрічав настоятель парафії протоієрей Ігор Ляхович.

Отець Ігор звернувся до очільника єпархії з вітальним словом:

"Ваше Високопросвященство! Високопреосвященний і дорогий наш Владико-Митрополите! Сьогодні громада преподобних Іова та Амфілохія Почаївських Української Православної Церкви Київського Патріархату радо вітає свого Архіпастиря! Велика милість Божа є до людського роду і особливо вона виливається на всіх нас сьогодні, бо ми стаємо свідками та учасниками заснування нового храму. Віримо, що Вашими молитвами Господь покладе добрий початок для нашого подвигу. Іс полла еті Деспота!"

За богослужінням молилися: настоятель Свято-Іллінського домового храму м. Львова протоієрей Олександр Матвієнко, настоятель Благовіщенського храму Сихівського житлового масиву м. Львова протоієрей Стефан Ольховський, голова єпархального паломницького центру "Покров" настоятель Успенського храму с. Чишки (Пустомитівське благочиння) протоієрей Роман Мануляк, настоятель парафії Ігор Ляхович.

Після чину освячення, духовенство урочисто перенесло камінь до підмурку стін майбутнього храму, де його разом із капсулою з актом побудови церкви Владика Димитрій спільно з настоятелем і головним меценатом будівництва храму - підприємцем Ігорем Микичаком, - вклали у спеціально приготовлене місце.

Високопреосвященний митрополит Димитрій окропив освяченою водою місце будівництва церкви, а також духовенство і вірян.

Після відпусту Архіпастир виголосив повчальне слово.

У свою чергу зі словом подяки за відвідини та звершене богослужіння на адресу очільника єпархії звернувся настоятель парафії:

"Ваше Високопреосвященство! Дорогий наш Владико! Сьогоднішнє заснування храму для нас є великою подією, і ми всі з трепетом і нетерпінням чекали цього дня. Сьогодні я як настоятель цього майбутнього храму можу тільки подякувати Вам за те, що Ви знайшли час, прибули до нас, освятили святий хрест як символ перемоги та освятили і заклали наріжний камінь, який собою символізує немовби Самого Христа, Який є основою Церкви.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 2155

Pоздрукувати матеріал