Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь в урочистому випускному акті бакалаврів та магістрів богослів'я у Львівській духовній школі

10 червня 2014 року Львівська православна богословська академія святкувала випуск бакалаврів та магістрів богослів'я. Після Божественної Літургії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь в урочистому акті випуску.


Участь у заході також взяли: благочинний єпархії секретар Львівського єпархіального управління прот. володимир Бачинський, ректор Академії прот. Ярослав Ощудляк, проректор прот. Михаїл Сивак, викладачі Львівської духовної школи, випускники бакалаврату і магістратури, студенти Академії та їх родичі.

Вступним словом урочистості відкрив ректор прот. Ярослав Ощудляк:

"Дуже швидко, дорогі брати і сестри, проминули ці роки (для когось чотири, для когось шість) і сьогодні ви вже стоїте на порозі нового етапу життя, отримавши богословську освіту і будучи готовими вийти і сіяти слово Боже у серцях людей.

За ці роки було дуже багато чого: були успіхи і були падіння, піднесення і різні негаразди, але ми з ласки Божої сьогодні дійшли до цього благословенного часу і Владика Митрополит благословив усім студентам, які подали й успішно захистили в цьому році свої бакалаврські і магістерські роботи видати відповідні дипломи, що засвідчують здобуту освіту.

Я сподіваюся, що студенти, які отримають дипломи бакалаврів, продовжать навчання у нашій Академії, щоби здобути повну духовну освіту і щоби поповнити ряди найдостойніших працівників у винограднику Христовому".

Опісля цього ректор запросив проректора прот. Михаїла Сивака зачитати наказ по Академії про перелік студентів, які вважаються такими, що завершили бакалаврат та магістратуру, та про вручення їм відповідних засвідчуючих це дипломів.

Вручити дипломи випускникам ректор запросив Владику Димитрія.

Усього було вручено 20 дипломів бакалавра богослів'я та 27 дипломів магістра богослів'я, з яких один - із відзнакою (старості VI курсу Миколі Вегрину).

Найкращим за успішністю і дисципліною вродовж років навчання студентам Архіпастир від себе вручив у подарунок книги.

Опісля вручення дипломів до слова від імені випускників були запрошені старости IV і VI курсів - Іван Чемерис і Микола Венгрин.

На знак вдячності випускники подарували Академії Wi-Fi-роутер та передали підбірку книгу у бібліотечні фонди.

Також до слова був запрошений почесний випускник магістратури благочинний Кам'янко-Бузького благочиння прот. Михаїл Піх, що восени цього року відзначатиме 75-річчя від дня народження:

"Ваше Високопреосвященство! Всечесні отці! Студенти, дорогі браття і сестри! Коли наш Владика лише очолив Львівську кафедру, то одразу почули ми його заклик: поступайте на магістратуру, пишіть роботи, вдосконалюйте себе. І я Вас послухав, Владико, і за цей заклик, поштовх тепер я Вам дуже дякую.

Дуже дякую за іменний документ який я маю і тепер є дійсним магістром богослів’я. Для мене дуже важливо те, що щойно відбулося: я отримав диплом. Хоча це, можливо, повинно було відбутися вже й давно, але на все воля Божа і я сьгодні дуже радію.

Пам'ятаю, я запитав: Владико, а мені можна ще вчитися йти? А Ви відповіли: навіть треба! Всього найкращого Вам, нехай Вас благословить Бог. Слава Ісусу Христу!"

Насамкінець з повчальним словом до присутніх і особливо до цьогорічних випускників звернувся Високопреосвященний митрополит Димитрій.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

Pоздрукувати матеріал