Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь в Урочистій академії з нагоди Дня Соборності України

21 січня, на запрошення Львівської обласної державної адміністрації і Львівської обласної ради, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь в Урочистій академії з нагоди Дня Соборності та Свободи України, 91-ої річниці Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки у Львівському націоанальному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Високопреосвященного митрополита Димитрія супроводжували благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський і прес-секретар Л.Є. Карпюк.

Під час офіційної частини слово було надане очільникам влади області, зокрема голові обласної ради Петру Колодію і міському голові Львова Андрію Садовому, які у свою чергу вручили державні нагороди і відзнаки, а також відзнаки і подяки від міської ради відповідно видатним діячам регіону.

Після офіційної частину, відбувся святковий концерт за участю кращих мистецьких колективів області.

Після завершення Академії Владика Димитрій мав неформальне спілкування із заступником голови Львівської обласної ради Ігорем Держком.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал