Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь в підсумковому у першому навчальному семестрі засіданні Вченої Ради Львівської православної богословської академії

27 грудня Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь у підсумковому у першому навчальному семестрі 2013-2014 навчального року засіданні Вченої Ради Львівської православної богословської академії.


Роботу засідання відкрив ректор духовної школи прот. Ярослав Ощудляк.

Одним із питань порядку денного був розгляд монографії проректора Академії прот. Михаїла Сивака, яка за рішенням Ради була рекомендована для розгляду комісією Видавничого відділу Київського Патріархату.

Також був розглянутий ряд традиційних питань, у числі яких успішність студентів та наукові і методичні напрацювання викладацького складу.

У свою чергу ректор представив до уваги викладачів план науково-навчальних та культурних заходів на другий навчальний семестр.

На завершення засідання Високопреосвященний митрополит Димитрій звернувся зі словом до Вченої Ради. Владика Димитрій висловив своє бачення та побажання, щодо удосконалення навчального процесу та підвищення кваліфікації викладацького складу.

А насамкінець Владика Димитрій привітав усіх присутніх із прийдешніми святами Різдва Христового та Нового Року та вручив усім символічні солодкі подарунки.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал