Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь в архієрейській хіротонії ієромонаха Варсонофія Рудніка

24 січня 2015 року, у неділю 33-ту після П'ятидесятниці, про Закхея, перебуваючи з робочим візитом у м. Києві, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій співслужив Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету за врочистою соборною Божественною Літургією з нагоди 86-ої річниці з Дня народження Предстоятеля у Свято-Володимирському кафедральному соборі столиці.


Під час Літургії після звершеного напередодні чину наречення і прочитаного перед початком богослужіння сповідання віри Святійший Патріарх Філарет у співслужінні сонму єпископів рукоположив у єпископський сан насельника Свято-Феодосіївського ставропігійного чоловічого монастиря м. Києва ієромонаха Варсонофія Рудніка.

У числі ієрархів Його Святості співслужив очільник Львівської єпархії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Після завершення Літургії Предстоятель звернувся до неоєпископа з повчальним словом і вручив йому символ архіпастирської влади - архієрейський жезл.
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал