Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь у засіданні Синоду УГКЦ у Львів-Брюховичі

На запрошення Глави УГКЦ Святослава Шевчука, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій Рудюк взяв участь у першому робочому засіданні Синоду УГКЦ, який розпочав свою роботу 5 вересня 2016 року у Реколекційно-відпочинковому центрі Львівської архиєпархії в смт. Брюховичі.

У вітальному слові Владика Димитрій подякував Главі та єпископам УГКЦ за відкритість та готовність до діалогу в богословських та літургійних питаннях, а також детальніше зупинився на головній темі цьогорічного засідання Синоду УГКЦ - дияконії, - нагадавши про те, що в Давній Церкві диякони і дияконіси мали доволі широке коло обов’язків, які в наш час мали би виконуватися Церквою у формі соціального служіння.

Початок роботи Синоду УГКЦ привітали також архієпископ Клаудіо Гуджеротті, Апостольський нунцій в Україні, владика Леон Малий, єпископ-помічник Львівської архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні та ігумен Маркіян Каюмов, прес-секретар Львівської єпархії Української Православної Церкви в єдності з Московським Патріархатом.
Фото: медіаресурс УГКЦ
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал