Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь у великому водосвятті на центральній площі Львова

19 січня 2018 року, в день свята Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, на Площі Ринок відбулося традиційне щорічне загальноміське екуменічне велике водосвяття, яке почергово звершується однією з християнських конфесій Львова.


Цьогоріч, велике освячення води, очолювала Українська Греко-Католицька Церква в особі вікарія Філядельфійської єпархії владики Андрія Рябія.

В урочистостях взяли участь представники усіх церков м. Львова.

Загалом же, за великим загальноміським водосвяттям молилася численна громада міста.

Після завершення водосвяття Владика Димитрій звернувся зі словом до всіх присутніх львів’ян:

"Ми зібрались сьогодні, щоб освятити воду, яку наш народ назвав богоявленською, хрещенською, святинею тощо і дуже побожно до неї відносився. Ми є свідками великої тайни – приходу у світ Ісуса Христа, який добровільно стражадав, був розп’ятий і воскреснув для всіх нас. Дорогі брати і сестри, я Вас щиро вітаю! Дякую Владиці Андрію, який витримав на собі тягар великого чину освячення води. Набирайте цю воду, кропітся нею, споживайте, зберігайте її – від сьогодні вона тримає велику святиню в собі".

Також зі словами до присутніх звернувся єпископ-помічник Філадельфійської Архиєпархії, Преосвященний владика Андрій (Рабій), голова міста Львова Андрій Садовий та представники обласної влади.

Згідно традиції Міський голова запросив представників церков окропити освяченою водою Ратушу.

фото - Роман Балук
фото - Роман Балук
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал