Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь у святкових богослужіннях з нагоди пам'яті сщмч. Макарія, митрополита Київського

13-14 травня у м. Києві відбулись урочисті святкові богослужіння з нагоди пам'яті священномученика Макарія, митрополита Київського, нетлінні мощі якого зберігаються у Володимирському кафедральному соборі. 13 травня у Володимирському соборі було звершено всенічне бдіння, а 14 травня - Божественну Літургію і молебень до святого Макарія. Очолив відправу богослужінь Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.
У рамках робочого візиту до Києва керуючий Львівською єпархією співслужив Предстоятелю за святковими богослужіннями: всенічним бдінням і Літургією. Зокрема, з благословення Святійшого Патріарха Філарета Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив літію за вечірнею у переддень свята.


Також Його Святості співслужили ієрархи нашої Церкви, зокрема члени Священого Синоду, намісники монастирів України, настоятелі і духовенство храмів Київщини.


фото прес-служби Київської Патріархії

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1166

Pоздрукувати матеріал