Високопреосвященний митрополит Димитрій взяв участь у міжнародній конференції ''Соціальна відповідальність бізнесу''

22 травня 2015 року на запрошення організаторів - Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу "Лібертас" і Львівської торгово-промислової палати, - Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь у міжнародній конференції ''Соціальна відповідальність бізнесу'', що проходила в приміщенні Львівської міської ради.


Участь у заході взяли підприємці, керівники експертних організацій, громадських фундацій, благодійних проектів, волонтерських рухів.

Розпочалася конференція привітанням гостей: міського голови Львова Андрія Садового, президента Львівської торгово-промислової палати Дмитра Афтанаса, представника Українського Форуму Благодійників Катерини Ржевської.

В основній частині конференції право першої доповіді було надане Високопреосвященному митрополиту Димитрію ("Чесність як запорука успіху в бізнес-середовищі").

Далі згідно з програмою виступали заявлені доповідачі.

Участь у заході на запрошення директора Центру "Лібертас" Тараса Дзюбанського взяв також і благочинний Академічного храму святителя Іоана Золотоутсого Львівської православної богословської академії протоієрей Назарій Лозинський.

Окрім того участь у заході взяли представники інших релігій, зокрема, головний імам м. Львова Мурат Сулейманов.

Одночасно з конференцією у Львівській міськраді відбулося відкриття фотовиставки "Благодійність крізь призму об’єктива".

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал