Високопреосвященний митрополит Димитрій висловив свою вдячність міському голові Львова Андрію Садовому за увагу до потреб релігійних громад міста

9 лютого, у неділю про митаря і фарисея, день пам'яті перенесення мощів святителя Іоана Золотоустого, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію у Свято-Іоано-Золотоустівському Академічному храмі Львівської православної богословської академії.


Після завершення Літургії та подячного слова ректора Академії Високопреосвященний митрополит Димитрій зі словами особливої подяки звернувся до присутнього за богослужінням у храмі міського голови Львова Андрія Садового:

"Дорогі брати і сестри!

Я хочу щиро подякувати за теплі слова вітання і подяки отця-ректора, але й у свою чергу в особливий спосіб хочу привітати у нашому храмі міського голову Львова Андрія Івановича Садового і його помічників, які сьогодні молилися разом із нами.

Я впевнений, що Андрій Іванович не хотів би, щоб я називав його ім’я, особливо наголошував на його присутності, але скажу вам, що це є дуже добре, коли голова міста має за обов’язок, відчуває потрібним відвідувати храми у дні їх престольних свят.

Але тут ми маємо не лише формальну присутність. Міська влада турбується про цей храм, я знаю, що розроблено проект перекриття даху церкви, зовнішньої і внутрішньої реставрації. Зараз ми лишень шукаємо реставраторів, які зможуть приступити до цієї клопіткої праці.

За це сприяння я хотів би подякувати Андрію Івановичу. Віримо, що наш Академічний храм дуже швидко, можливо навіть в цьому році, преобразиться.

А зараз, дорогі брати і сестри, ми звершимо молебень до святителя Іоана Золотоустого, під час якого помолимося і за нашу Україну, за той народ, який все ще стоїть на майданах міст, виборює своє майбутнє життя, який вірить, що воно буде справедливим, чесним, гідним і таким, що всі ми будемо пишатись, що є громадянами нашої держави, і відчуватимемо себе членами справжнього демократичного суспільства".


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал