Високопреосвященний митрополит Димитрій вручив посмертну нагороду капітана Кирила Андрієнка вдові загиблого героя

22 травня 2015 року, під час відвідин Свято-Миколаївського Княжого храму м. Львова, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив читання акафісту до Пресвятої Богородиці перед списком Її чудотворної Львівської ікони ''Одигитрія''.


Після завершення богослужіння, від імені Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та згідно з благословенням Предстоятеля, Високопреосвященний митрополит Димитрій нагородив командира групи спеціального призначення роти спеціального призначення загону спеціального призначення з окремого полку спеціального призначення сухопутних військ Збройних сил України (А0680 м. Кіровоград) капітана Кирила Андрієнка орденом святого Юрія Переможця (посмертно).

Висока церковна нагорода була вручена вдові загиблого воїна - парафіянці Свято-Миколаївського храму.


"Зізнатися чесно, я вперше виконую такий обов'язок. Мені відомо, що Патріарху для вивчення була представлена ціла папка, великий життєпис цієї людини, сповнений гідних і високих вчинків і відданого служіння Батьківщині.

Тож, Андрієнко Кирил Леонідович орденом святого Юрія Переможця нагороджується посмертно. Він захищав до останнього подиху нашу Батьківщину і, на жаль як і багато наших захисників, поліг в бою. Цю нагороду від імені Святійшого Патріарха я вручаю вдові Кирила Леонідовича.

Слава Героям!" - зазначив Владика Димитрій.
Довідка:

Кирил Андрієнко народився 6 травня 1988 року в місті Чита (Російська Федерація).

У 2011 році закінчив Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за спеціалізацією “Управління діями підрозділів військової розвідки та спеціального призначення” з дипломом з відзнакою та золотою медаллю.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 999

Pоздрукувати матеріал