Високопреосвященний митрополит Димитрій відвідав перші у новому навчальному році заняття у Львівській богословській академії

1 вересня 2014 року Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав Львівську православну богословську академію. Під час відвідин керуючий єпархією очолив відправу урочистого молебню на початок навчального року в Академічному храмі свт. Іоана Золотоустого.


Після завершення богослужіння Владика Димитрій відвідав перші у новому навчальному році заняття та поспілкувався зі студентами.

Зокрема студентам першого року навчання Архіпастир побажав якомога скорше звикнути до ропорядку життя і навчання у духовній школі, а старшокурсників закликав до відповідальності та зрілого усвідомлення високого служіння, до якого вони викликаються.

Також Владика Димитрій поспілкувався з адміністрацією Львівської духовної школи, обговоривши зокрема питання акредитації духовної освіти в Україні і великої праці, якої вимагатиме цей процес від професорсько-викладацького складу і студентства Академії.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал