Високопреосвященний митрополит Димитрій відвідав Львівську православну богословську академію та звершив молебень перед початком нового навчального року

1 вересня 2021 року, в день початку нового начального року, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав Львівську православну богословську академію.


Під час відвідин очільник єпархії очолив відправу урочистого молебню на початок навчального року в Академічному храмі свт. Іоана Золотоустого.

Вітальним словом Архіпастиря в притворі церкви зустрів ректор ЛПБА протоієрей Ярослав Ощудляк.

Його Високопреосвященству співслужили: ректор Академії протоієрей Ярослав Ощудляк, секретар єпархіального управління протоієрей Володимир Бачинський; проректор протоієрей Михаїл Сивак, викладачі академії: протоієрей Ярослав Дуда, протоієрей Іван Голуб, протоієрей Петро Політило, старший інспектор ієрей Андрій Кончило; протодиякон кафедрального собору і виклад церковного уставу протодиякон Семен Пігура.

За богослужінням молилися студенти Академії, зокрема першокурсники та їх рідні і близькі.

Усі піснеспіви виконував хор ЛПБА під керівництвом п. Любові Кобилецької.

Також цього дня Митрополит Димитрій привітав ректора Львівської Православної Богословської Академії та настоятеля Введенського храму смт. Брюховичі протоієрея Ярослава Ощудляка із 40-літтям з Дня висвячення на священника та вручив йому з Благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Епіфанія орден святого вмч. Юрія Переможця та побажав отцю Ярославу рясних Божих благословінь.

Після завершення молебню Архіпастир звернувся до учасників молитви зі словом настанови.

У свою чергу зі словом подяки за відвідини та звершене богослужіння на адресу керуючого єпархіаєю звернувся ректор протоієрей Ярослав Ощудляк.

Насамкінець Владика Димитрій благословив викладачів і студентів на початок нового навчального року окропленням освяченою водою.

Після урочистого молебню очільник єпархії провів установчі збори перед початком нового навчального року з адміністрацією та викладацьким складом Львівської духовної школи.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал