Високопреосвященний митрополит Димитрій узяв участь у черговому засіданні Ради єпископів Львівщини

10 грудня 2015 року очільник єпархії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій узяв участь у роботі чергового засідання Ради єпископів Львівщини.


Засідання проходило в кабінеті голови Львівської обласної державної адміністрації за особистої участі губернатора Львівщини Олега Синютки.

У роботі засідання також взяли участь: очільник Дрогобицько-Самбірської єпархії Високопреосвященний архієпископ Яків, очільник Львівської єпархії Української Православної Церкви в єдності з Московським Патріархатом преосвященний єпископ Львівський і Галицький Філарет Кучеров, очільник Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви преосвященний митрополит Ігор Возьняк, представники духовенства Львівської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви і Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви, а також заступник голови ЛОДА Юрій Підлісний.

На черговому зсіданні Ради розглянули проблематику праці з демобілізованими воїнами, що повертаються зі східного фронту, а також боротьби з алкоголізмом у суспільстві в цілому та серед військовослужбовців зокрема.

"Те, що порушуються ці питання, означає, що ми нарешті починаємо розуміти, куди повинні рухатися. Європа живе за іншими законами і за іншими принципами. Корупція, п'янство... Масштаби проблеми є насправді надзвичайними! Віруючі люди, які щонеділі ходять до церкви, чомусь вважають, що за стінами храму християнські закони не діють, що можна піти додому чи в шинок і просто, пробачте, набратися. Проблема глобальна, а тому вимагає всебічного підходу. І насамперед, вважаю, потрібно максимально строго обмежити рекламу і продаж алкогольних напоїв", - зазначив Високопреосвященний митрополит Димитрій.

Окрім того, учасники засідання обговорили шляхи подолання корупції в українському суспільстві.

"Проблема зовсім не в подяці лікарю чи вчителю за його майстерність і труд. Даймо цим чи не найважливішим галузям гідне фінансування, забезпечмо їхніх працівників гідною оплатою праці, і всі ці розмови, переконаний, вщухнуть. Справжня проблема в обкраданні держави на мільйони гривень. І про це потрібно говорити відкрито", - наголосив у своєму виступі Владика Димитрій.

За підсумками обговорення було прийнято рішення підготувати спільні звернення щодо означених проблем, на рівні єпархій та парафій організовувати роботу з демобілізованими. Окрім того, очільник Львівщини пообіцяв підготувати рішення про обмеження продажу алкогольної продукції в містах і селах області.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал