Високопреосвященний митрополит Димитрій співслужив Предстоятелю Церкви за Літургією в храмі Покрова Пресвятої Богородиці с. Городецьке Черкаської єпархії

12 жовтня 2016 року, в день пам'яті преподобного Киріака, пустельника та преподобного Феофана Милостивого, з нагоди святкування 250-літнього ювілею храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Городецьке (Черкаська єпархія) відбулися святкові богослужіння.


Відправу Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого очолив Предстоятель Церкви Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

На запрошення очільника Черкаської єпархії Високопреосвященного митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана участь у святкуваннях взяв Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

У рамках візиту Святійший Патріарх разом із архієреями, представниками влади, козацтвом та громадою вшанували пам’ять українських героїв, ватажків Коліївщини – Івана Гонти та Максима Залізняка та поклали квіти до пам’ятника цим борцям за волю України, який споруджено в місті Умані.

За Літургією Його Святості співслужили: Високопреосвященні митрополити Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, настоятель храму протоієрей Миколай Соловей та духовенство Черкаської єпархії.

На Малому вході Святійший Патріарх Філарет нагородив настоятеля храму протоієрея Миколая Солов’я хрестом із прикрасами.

Участь у Літургії взяли численні віряни Черкаської єпархії.

Наприкінці Літургії Предстоятель виголосив проповідь.

Також Святійший Патріарх Філарет відзначив високими церковними нагородами - орденами та грамотами благодійників Уманьського краю, які найбільше сприяли розбудові Помісної Української Православної Церкви.

По виході з храму Святійший Патріарх Філарет поспілкувався з місцевими ЗМІ.
фото: прес-служба Київської Патріархії
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал