Високопреосвященний митрополит Димитрій привітав жінок із неділею жон-мироносиць - християнським днем жінки

3 травня 2014 року, напередодні неділі 3-ої після Пасхи, пам'яті свв. жон-мироносиць і праведних Йосифа Аримафейського і Никодима, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Після богослужіння Архіпастир звернувся зі словом до учасників богослужіння та привітав з християнським днем жінки усіх присутніх у храмі жінок:

"Я всіх вас щиро вітаю із днем пам’яті святих жон-мироносиць! І оскільки вже традиційно я завтра перебуватиму з Архіпастирським візитом у місті Золочеві, хочу вас привітати цього святого вечора із днем православної жінки-мироносиці. Бо тільки ваша молитва, молитва матері, молитва наших сестер, здатна зупинити те протистояння, той розбрат, які сьогодні панують у нашій державі", - зазначив Владика Димитрій.Також Високопреосвященний митрополит Димитрій закликав усіх до молитви за мир і спокій в Українській державі:

"Я вас прошу, як син, не як архієрей, але як син просить матір свою, так я прошу вас: моліться кожного дня, моліться простими словами “Господи, помилуй!” і “Господи, спаси!”. Моліться всі, щоби в нашій державі був мир і спокій!", - наголосив Архіпастир.

Також на знак свого благословення та вітання зі святом Владика Димитрій вручив усім присутнім у храмі жінкам солодкі подарунки.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал