Високопреосвященний митрополит Димитрій провів зустріч з кандидатом у Президенти України Петром Порошенком

22 травня 2014 року м. Львів відвідав кандидат у Президенти України Петро Порошенко. В рамках візиту Петро Олексійович завітав до кафедрального собору Покрова Пресвятої Богородиці та Львівського єпархіального управління, зустрівшись з керуючим Львівською єпархією Високопреосвященним митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм та правлячими архієреями західних областей України.


У Покровському кафедральному соборі Петра Порошенка зустрічав Високопреосвященний митрополит Димитрій.

Петро Олексійович вклонився списку чудотворної ікони Львівської Божої Матері "Одигитрії" з митрополичої резиденції, що виставлений у соборі для вшанування вірянами протягом травня, коли звершуються особливі богослужіння до Богородиці.

Опісля цього у приміщенні єпархіального управління відбулася офіційна зустріч, у якій окрім Високопреосвященного митрополита Димитрія та Петра Порошенка також взяли участь Високопреосвященні митрополити Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній, Луцький і Волинський Михаїл, благочинний Львівської єпархії, секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, ключар Покровського кафедрального собору прот. Павло Кочкодан, підприємець, меценат і благодійник Церкви Андрій Мацола.

Владика Димитрій подякував Петру Олексійовичу за візит та відзначив важливість наявності у тих, хто викликається на займання найвищої керівної посади у державі, щирого страху Божого та віри Христової у серці, щоби не на словах, а на ділі служити народові України.

Присутні на зустрічі архієреї користуючись нагодою запросили Петра Порошенка відвідати монастирі Волинської та Івано-Франківської областей.

Високопреосвященний митрополит Антоній на згадку про зустріч подарував Петру Олексійовичу книгу про геральдичне дослідження головних символів областей і міст України.

У свою чергу Петро Порошенко відзначив приємний для нього факт прийому одразу чотирма православними митрополитами та заявив про необхідність присутності в Україні єдиної Помісної Церкви як найпотужнішої консолідуючої суспільство сили.

На завершення зустрічі Високопреосвященний митрополит Димитрій подарував Петру Олексійовичу список Львівської ікони Божої Матері "Одигитрії", побажавши неустанного покрову Пресвятої Богородиці.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

Pоздрукувати матеріал