Високопреосвященний митрополит Димитрій провів заключні у 2015 календарному році збори районних благочинних єпархії

23 грудня 2015 року в Залі засідань Львівського єпархіального управління під головуванням Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія відбулися заключні у 2015 календарному році збори районних благочинних єпархії.


У роботі зборів взяли участь: благочинний Львіського благочиння протоієрей Ярослав Дуда, районні благочинні єпархії - Кам'янко-Бузького благочиння протоієрей Михаїл Піх, Золочівського благочиння протоієрей Володимир Легкий, Буського благочиння протоієрей Петро Салабай, Пустомитівського благочиння протоієрей Григорій Манюк, Бродівського благочиння протоієрей Василій Шира, Сокальського благочиння протоієрей Михаїл Гнатів, Радехівського благочиння протоієрей Зеновій Середницький, Жовківського благочиння протоієрей Стефан Кіндрат, Перемишлянського благочиння військовий священик протоієрей Олег Коваль, Городоцького благочиння протоієрей Роман Шак.

З поважних причин був відсутнім благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління протоієрей Володимир Бачинський, що у складі 5-ої ротаційної групи військового духовенства звершує служіння в зоні АТО.

Окрім того, участь у зборах узяв ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк.

Вступним словом роботу зборів відкрив очільник єпархії.

Високопреосвященний митрополит Димитрій подякував отцям-благочинним за плідну працю і ревне служіння в році, що минає, та закликав до такої ж невтомної праці у наступному 2016 році.

Зі свого боку Архіпастир відзвітував та підбив підсумки роботи Львівського єпархіального управління та особистого служіння в році, що минає, а також окреслив стратегію розвитку єпархіального життя та плани на прийдешній рік.

Окремо Владика Димитрій відзначив заслуги військових священиків Львівської єпархії, яких в усіх ротаційних групах було найбільше. Очільник єпархії наголосив на необхідності й надалі всіляко сприяти і допомагати українському війську аж до досягнення кінцевої мети - захисту Україною свого суверенітету та повернення незаконно захоплених Росією територій.

Серед сумних подій року, що минає, були згадані смерті кліриків єпархії, серед яких священик Покровського кафедрального собору протоієрей Ярослав Хомин і настоятель Свято-Хретовоздвиженського храму с. Ожидів (Буське благочиння) протоієрей Василій Нецькар. Учасники зборів вшанували пам'ять спочилих співбратів, проспівавши "Вічну пам'ять".

Також Владика Димитрій представив Патріарше і власне Різдвяні послання, поклавши на районних благочинних відповідальність за розповсюдження їх по всіх парафіях Львівської єпархії.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 1234

Pоздрукувати матеріал