Високопреосвященний митрополит Димитрій очолив відправу святкового богослужіння з нагоди Престольного свята Покровського кафедрального собору

14 жовтня 2016 року, в день свята Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з нагоди престольного свята звершив святкову Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: ключар Покровського собору протоієрей Павло Кочкодан, проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак, насельники Свято-Іоано-Золотоустівського монастиря архімандрит Паїсій Кухарчук та ієромонах Феофіл Бліщ, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, голова єпархіального Консультативного центру кризових станів ієрей Сергій Кирилюк, ієрей Назарій Тишинський.

За богослужінням молився головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда,

Співи богослужіння виконував архієрейський хор Покровського кафедрального собору (регент - Марія Валько).

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

Під час Літургії, після Євхаристійного канону, Високопреосвященний митрополит Димитрій рукопоклав після попереднього постригу іподияконської хіротесії, - в сан диякона псаломщика Свято-Миколаївського Княжого храму м. Львова Володимира Рудого - випускника ЛПБА.

Після прийняття духовенством Таїнства Причастя Архіпастир звернувся до новопоставленого диякона з настановчим словом щодо його майбутнього служіння.

За Літургією молилися: директор департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України Андрій Юраш та директор бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка Василь Кметь.

З благословення Святійшого Патріарха Філарета, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, за Божественною Літургією підносилися посильні прохання за звільнення всіх полонених і заручників, захоплених і ув'язнених Росією та її колаборантами у Криму і на Донбасі.

Опісля завершення Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій у співслужінні священиків звершив водосвятний молебень.

На знак благословення Владика Димитрій окропив духовенство і вірян освяченою водою.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал