Високопреосвященного митрополита Димитрія нагороджено Почесним знаком Святого Юрія

1 травня 2015 року, з нагоди відзначення Дня міста, у приміщенні Львівської міської ради відбулися врочисті збори. На запрошення міського голови Львова Андрія Садового участь в урочистостях взяв Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.


Урочисті збори вступним словом відкрив міський голова, привітавши всіх присутніх із прийдешнім святом - Днем міста Львова. Опісля вітального слова мера відбулося вручення нагород львів'янам, чий внесок у духовний, науковий, культурний, освітній розвиток міста протягом минувшого року був найбільшим.

За молитовність і щиру місіонерську працю у дні боротьби за волю і єдність України, відданість своїй пастві, духовну опіку над рідною землею та любов до свого народу відзнаки "Почесний знак Святого Юрія" був удостоєний Високопреосвященний митрополит Димитрій.

Отримавши з рук мера нагороду, Владика Димитрій звернувся до очільника міста та всіх учасників урочистостей з подячним словом:

"Хочу найперше подякувати за таку несподівану відзнаку. Мені зараз на думку спадає 126 псалом, де є такі слова: коли не Господь будує дім, даремно трудяться будівничі; коли не Господь береже місто, даремно пильнує сторожа. Блаженний, хто здобув таку поміч собі. Не осоромляться вони, коли біля брами міста свого говоритимуть з ворогами (Пс. 126: 1, 5). Я б не хотів, щоби культурна столиця України говорила біля своїх воріт з ворогами. Тому, Андрію Івановичу, шановні депутати міста, працівники мерії, я бажаю вам біля воріт граду Лева зустрічатися і говорити тільки з людьми, які приїхали до нас з добрими намірами. Бажаю нашому місту більше друзів і туристів. А якщо треба буде підтримати збентежену матір-Україну, Львів, переконаний, обов’язково приставить до неї свого Лева і Побідоносного великомученика Юрія", - зазначив зокрема Владика Димитрій.
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1002

Pоздрукувати матеріал