Вітання Високопреосвященного митрополита Димитрія львів'янам з нагоди 757-річчя Львова

Дорогі брати і сестри! Дорогі львів'яни!
Христос Воскрес!
Сьогодні у другу неділю травня ми, християни Східного обряду, продовжуємо перебувати у Пасхальній радості, ми радіємо своєму визволенню з-під влади смерті і падінню воріт пекла. Так символічно до цієї радості для нас, львів'ян,
Я народився на Хмельниччині, половину свого свідомого життя провів на Київщині, але сьогодні кажу про Львів як про своє місто і себе називаю львів'янином. Людина, яка хоча б трішки ознайомиться з тутешньою культурою, яка почерпне хоча б невелику частку прекрасної мистецької сторони життя міста, яка пройде вечірнім містом, мокрим бруком, огляне чудесні архітектурні ансамблі, така людина вже ніколи не зможе сприймати це місто як щось чуже і далеке. Мені, історику за фахом, особливо цікаво гуляти Львовом, читати наукову історичну і художню літературу про місто Лева.
Тому сьогодні я справді щиро вітаю міську владу, зокрема міського голову п. Андрія Садового. Вітаю сьогодні усіх львів'ян, представників різних конфесій, різних політичних поглядів, різних зацікавлень і професій, різних вікових груп; вітаю усіх географічних львів'ян і львів'ян за духом. Закликаю Боже благословення на наше місто і усіх його мешканців і звертаю свої молитви до Святого Юрія Переможця - нашого небесного патрона, - щоби він відгороджував будь-яке зло від стін нашого граду.
Наше місто, дорогі брати і сестри, це ми, а його майбутнє - це наші діла сьогодні. Бажаю усім нам бути красивими тілесно, але, найперше, мати красиві чисті душі, бажаю усім жити з Богом, і тоді Сам Бог житиме у нашому красивому місті і Його благословення перебуватиме над усіма нами. Амінь!
Воістину Воскрес Христос!
Град Лева,
12 травня 2013 року Божого
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1660

Pоздрукувати матеріал