Відбулось організоване центром ''Покров'' паломництво до святинь Почаївської землі

29 червня з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія більш як сотня паломників Львівської єпархії звершили подорож до Свято-Успенської Почаївської Лаври, скиту Святого Духа, Свято-Юріївського монастиря на хуторі Вірля та скиту святої праведної Анни. Організатором паломництва виступив єпархіальний паломницький центр "Покров", а духовну опіку над подорожуючими здійснював його голова прот. Роман Мануляк.


У Лаврі прочани молилися за Божественною Літургією та приклалися до чудотворної ікони Почаївської Божої Матері, мощів преподобних Іова та Амфілохія Почаївських та інших святинь обителі. З Лаври прочани вирушили до скиту Святого Духа, де зберігаються мощі багатьох святих та верига прп. Микити Стовпника, якою о. Роман благословив усіх присутніх.

Також паломники мали змогу відвідати монастирське кладовище, зокрема помолитись на могилі прп. Амфілохія Почаївського, а також відвідати Свято-Юріївський монастир, що знаходиться на хуторі Вірля - місця першого чуда, явленого через Почаївську ікону Божої Матері.

На завершення подорожі паломники мали змогу омитись у цілющому джерелі скиту св. прав. Анни.

прочитати детальніше про подорож та переглянути фотозвіт можна на офіційному сайті паломницького центру "Покров"
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал