Відбулася зустріч голови ЛОДА Максима Козицького з представниками релігійних конфесій

15 квітня 2021 р. у Львівській обласній державній адміністрації відбулася зустріч голови ЛОДА Максима Козицького з представниками релігійних конфесій.


На цей раз темою зустрічі стали сезонні чисельні підпали на Львівщині сухої рослинності на земельних ділянках, полях, придорожніх, прирічкових територіях та навколо водойм. Проблема ця не є новою, адже про неї говорять вже десятиліттями. Збільшено штрафи за підпали, посилена адміністративна відповідальність, ведеться роз’яснювальна просвітницька робота, але ефективність від таких заходів дуже повільна. Учасниками зустрічі було відзначено, що через підпали сухої трави людина нищить екосистему, вбиває родючі ґрунти, нищить тварин та птахів, наносить непоправну шкоду повітрю та забруднює навколишнє середовище.

На жаль інколи трапляється і так, що окремі особи навмисне це роблять і їхні дії являються шкідницькими. Духовенство на парафіях повинно активно включитися до проповіді збереження чистим навколишнього середовища, адже людина з самого початку була покликана бути співробітником у трикутнику Бога - Людини - Творіння.

Підвищення екологічної свідомості людини її ставлення до природи є також запорукою її духовного життя. Адже нищити природу через підпали це є гріх і злочин, який направлений проти Божого творіння і сучасна людина мусить це усвідомити.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал