Від імені Предстоятеля Високопреосвященний митрополит Димитрій відзначив прот. Петра Салабая орденом св. вмч. Юрія Переможця

12 липня, у день пам'яті святих Першоверховних апостолів Петра і Павла, за Божественною Літургією у Петропавлівському храмі м. Буська під час Архипастирського візиту до Буського благочиння, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій від імені Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з нагоди дня тезоіменитства і 15-ліття освячення храму відзначив настоятеля прот. Петра Салабая високою церковною нагородою - орденом св. вмч. Юрія Переможця.У вітальному слові Високопреосвященний митрополит Димитрій зазначив:

"Я сьогодні хочу в особливий спосіб привітати із днем тезоіменитства вашого настоятеля отця Петра.

Він має дуже багато обов’язків, при цьому осягнув і зробив багато. Отець Петро опікується цим прекрасним величним храмом, вашою громадою, а також керує всім Буським деканатом нашої єпархії. Він мабуть так символічно поєднав у собі силу і смирення своїх небесних патронів.

Коли у Києві відбувався Помісний Собор, то Святіший Патріарх Філарет благословив передати отцю Петру вітання, які зокрема вилились у наказ, яким Предстоятель нагороджує отця Петра орденом святого великомученика Юрія Переможця.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1385

Pоздрукувати матеріал