Увечері середи першої седмиці Великого посту Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив повечір'я з читанням Великого покаянного канону у Покровському соборі

5 березня, у середу першої седмиці Великого посту, ввечері, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив велике повечір'я з читанням Великого покаянного канону прп. Андрія Критського у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, прот. Роман Коваль, ієрей Андрій Кочкодан, ієрей Андрій Сенів.

Після відпусту повечір'я Високопреосвященний митрополит Димитрій у співслужінні духовенства звершив заупокійну літію за спокій душ усіх від віку спочилих християн, під час якої також поіменно були згадані і всі загиблі на київському Майдані.

На завершення Архипастир подякував усім учасникам богослужіння за спільну молитву, побажав ангела-охоронця у дорозі до домівок та запросив до участі в завтрашніх уставних постових богослужіннях.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

Pоздрукувати матеріал