Увечері п'ятниці другої седмиці Великого посту Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив чин Пасії та заупокійну літію у Покровському кафедральному соборі

14 березня 2014 року, у п'ятницю другої седмиці Великого посту, ввечері, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив чин Пасії, укладений свт. Петром Могилою, у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Під час богослужіння були прочитані 14-та та 15-та глави Євангелія від єв. Марка, які розповідають про події останніх днів і годин земного життя Спасителя: трапезу в домі Симона прокаженого, зраду Іуди, Тайну Вечерю, молитву у Гефсиманії, ув'язнення, суд у первосвящеників, відречення Петра, суд у прокуратора, смертний вирок, знущання воїнів, шлях на Голгофу, розп'яття і смерть.

Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Ярослав Хомин, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, прот. Роман Коваль, прот. Юрій Шмідт, головний редактор православної інтернет-радіостанції єпархії "Град Лева" прот. Віктор Кайда.

Опісля завершення пасії з благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія проповідь виголосив прот. Ярослав Хомин.

Також у співслужінні духовенства Владика Димитрій звершив заупокійну літію за спокій душ усіх від віку спочилих християн, під час якої також поіменно були згадані і всі загиблі на київському Майдані.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал