Увечері п'ятниці другої седмиці Великого посту Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Пасію в Покровському кафедральному соборі

10 березня 2017 року, в п'ятницю другої седмиці Великого посту, ввечері, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Пасію, чин якої укладений святителем Петром Могилою - митрополитом Київським, Галицьким і всієї Русі, в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Під час богослужіння були прочитані 14-та та 15-та глави Євангелія від євангеліста Марка, які розповідають про події останніх днів і годин земного життя Спасителя: трапезу в домі Симона прокаженого, зраду Іуди, Тайну Вечерю, молитву в Гефсиманії, ув'язнення, суд у первосвящеників, відречення Петра, суд у прокуратора, смертний вирок, знущання воїнів, шлях на Голгофу, розп'яття і смерть на хресті.

Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору протоієрей Павло Кочкодан, проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак, головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, протоієрей Роман Коваль.

Після завершення богослужіння, з благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія, проповідь виголосив протоієрей Михаїл Сивак.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал