Увечері п'ятниці четвертої седмиці Великого посту Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив останню цьогоріч Пасію в Покровському кафедральному соборі

29 березня 2020 року, в п'ятницю четвертої седмиці Великого посту, ввечері, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив чин Пасії, в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Під час богослужіння були прочитані 18-та та 19-ті глави Євангелія від Матфея, в яких розповідається про події останніх днів земного життя Спасителя та Його страждання й розп'яття.

Його Високопреосвященству співслужили: проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак, ієрей Андрій Кочкодан.

Після завершення богослужіння, з благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія, проповідь виголосив ієрей Андрій Кочкодан.


Зауважимо, це була остання в часі цьогорічного Великого посту Пасія. Таким чином у перші чотири п'ятниці Святої Чотиридесятниці були звершені Пасії, за якими послідовно прочиталися страсні Євангелія від євангелістів Матфея, Марка, Луки та Іоана.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал