Увечері Прощеної неділі Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив вечірню з чином прощення у Покровському кафедральному соборі

2 березня, у неділю сиропусну, Прощену, ввечері, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив велику вечірню з чином прощення у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Ярослав Хомин, завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, ієрей Сергій Кирилюк.

За богослужінням також молились: прот. Роман Коваль, благочинний Академічного храму свт. Іоана Золотоустого Львівської православної богословської академії ієрей Назарій Лозинський, ієрей Василій Горгут, ієрей Андрій Кочкодан, ієрей Андрій Сенів, клірик Свято-Іоано-Золотоустівського храму ієрей Назарій Гнатів.

За богослужінням молились студенти Львівської духовної школи.

Співи вечірні виконував змішаний архиєрейський хор Покровського собору (регент - Марія Валько).

Наприкінці вечірні Владика Димитрій вперше у цьому році, перед початком Великого посту, прочитав молитву преподобного Єфрема Сиріна.

Після відпусту Архипастир звернувся з повчальним словом до присутніх, на завершення якого, згідно церковної традиції, попросив у духовенства і вірян прощення.

Також, у свою чергу, духовенство і віряни, поцілувавши ікони Спасителя і Богородиці, по черзі підходили до Архипастиря й один до одного взаємно просячи прощення.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал