УВЕЧЕРІ НЕДІЛІ 1-ОЇ ВЕЛИКОГО ПОСТУ МИТРОПОЛИТ ДИМИТРІЙ ЗВЕРШИВ ВЕЧІРНЮ З ЧИТАННЯМ КАНОНУ ТА АКАФІСТОМ СТРАСТЯМ ХРИСТОВИМ В ПОКРОВСЬКОМУ КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ

5 березня 2023 року, в неділю 1-шу Великого посту, ввечері, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив вечірню з читанням канону та акафістом Божественним Страстям Христовим в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.

Під час богослужіння читалася 27-ма глава Євангелія від євангеліста Матфея, в якій розповідається про події останніх годин земного життя Спасителя: зраду Іуди, ув'язнення, суд у первосвящеників, суд у прокуратора, смертний вирок, знущання воїнів, шлях на Голгофу, розп'яття і Господню смерть на хресті.

За богослужінням Владиці співслужили: ключар кафедрального собору, протоієрей Михаїл Сивак; протоієрей Михаїл Довгий; завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління, протоієрей Артемій Бабленюк; економ єпархіального управління ієрей Назарій Тишинський; протодиякон Семен Пігура; диякон Андрій Кучкуда.

Насамкінець Архіпастир виголосив проповідь.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

Pоздрукувати матеріал