У вівторок першої седмиці Великого посту Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив повечір'я з читанням Великого покаянного канону у Покровському соборі

4 березня, у вівторок першої седмиці Великого посту, ввечері, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив велике повечір'я з читанням Великого покаянного канону прп. Андрія Критського у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Ярослав Хомин, завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, прот. Роман Коваль, головний редактор інтернет-радіостанції єпархії "Град Лева" прот. Віктор Кайда, ієрей Андрій Кочкодан, ієрей Андрій Сенів.

Після відпусту повечір'я Високопреосвященний митрополит Димитрій у співслужінні духовенства звершив заупокійну літію за спокій душ усіх від віку спочилих православних християн, під час якої також поіменно були згадані і всі загиблі на київському Майдані.

На завершення Архипастир подякував усім учасникам богослужіння за спільну молитву та запросив до участі в Літургії Ранішосвячених Дарів, яку Владика Димитрій звершить завтра зранку, у середу першої седмиці посту, у Покровському кафедральному соборі.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

Pоздрукувати матеріал