У Велику суботу Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив вечірню з Божественною Літургією свт. Василія Великого у Покровському кафедральному соборі

14 квітня у Велику суботу, останній день Страсної седмиці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив вечірню з Божественною Літургією свт. Василія Великого у кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці м. Львова.

Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Йосиф Стегній, прот. Ярослав Хомин, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, прот. Андрій Тященко, голова робочої групи з організації роботи православної інтернет-радіостанції єпархії ієрей Віктор Кайда, викладачі ЛПБА ієрей Андрій Лотоцький та ієрей Іоанн Гунько, ієрей Андрій Кочкодан, ієрей Андрій Сенів.

Під час звершення малого входу керуючий єпархією удостоїв духовенство богослужбових нагород, а саме:

  • хрестом з прикрасами був нагороджений прот. Андрій Тященко, настоятель храму Стрітення Господнього, м. Львів
Після читання паремій, в яких розповідалось про створення світу, установлення Богом Старозавітньої Пасхи та пророкувалось про страждання, смерть і воскресіння Месії, духовенство змінило скорботні постові чорні ризи на білі.

Наприкінці богослужіння Владика Димитрій звершив Чин благословення хлібів і вина.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал