У Велику суботу Високопреосвященний митрополит Димитрій вклонився Плащаницям Спасителя у храмах м. Львова

14 квітня у Велику суботу після ранішнього богослужіння Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав кілька храмів м. Львова, де вклонився Плащаницям Спасителя.

Зокрема Архипастир відвідав наступні храми: Св. Миколая Чудотворця (вул. Б. Хмельницького), Св. вмц. Параскеви П'ятниці (вул. Б. Хмельницького), Покрови Пресвятої Богородиці (Левандівка), Вознесіння Господнього (вул. Любінська), Різдва Пресвятої Богородиці (вул. П. Орлика).

Окрім того, у храмі Св. Миколая Його Високопреосвященство мав розмову із благочинним Львівського благочиння прот. Ярославом Дудою, а у храмі Св. Параскеви - з настоятелем храму прот. Михаїлом Савчаком; у храмі Покрови Пресвятої Богородиці Владика Димитрій оглянув нове розкішне панікадило, яке стараннями настоятеля прот. Олексія Скородинського та громади було придбано та встановлене у церкві; у храмі Вознесіння Господнього Архипастир ознайомився з ходом робіт по розписам вітарної частини; у храмі Різдва Пресвятої Богородиці керуючий єпархією зустрівся з відомим меценатом Церкви Андрієм Мацолою та виголосив повчальне слово до парафіян церкви про значення і правильне святкування Дня Пасхи Господньої.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал