У Велику п'ятницю Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив вечірню з виносом Плащаниці Христової у Покровському кафедральному соборі

13 квітня у Велику п'ятницю Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив вечірню з виносом Плащині Спасителя у кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці м. Львова.

Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Йосиф Стегній, прот. Ярослав Хомин, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, голова робочої групи з організації роботи православної інтернет-радіостанції єпархії ієрей Віктор Кайда, викладачі ЛПБА ієрей Андрій Лотоцький та ієрей Іоанн Гунько, ієрей Андрій Кочкодан, ієрей Андрій Сенів.

За богослужінням Владика Димитрій звершив Чин винесення Плащаниці, яка була покладена на особливому приготованому місці посеред храму, що символізує гріб, де три дні перебувало тіло Спасителя.

Після Чину винесення Плащаниці Архипастир виголосив повчальне слово.

Увечері цього дня Високопреосвященний митрополит Димитрій звершить особливу службу Страсної седмиці - Єрусалимську утреню з чином погребіння Плащаниці, - у Покровському кафедральному соборі.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал