У Велику п'ятницю Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив вечірню з чином винесення Плащаниці Господа нашого Ісуса Христа

3 травня, у п'ятницю Страсної седмиці, спомин святих і спасительних Страстей Господа нашого Ісуса Христа, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив вечірню у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Йосиф Стегній, прот. Ярослав Хомин, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, прот. Роман Коваль, прот. Олексій Виноградов, ієрей Василій Горгут, ієрей Андрій Кочкодан.
За богослужінням під спів тропаря священнослужителями з вівтаря була винесена Господня Плащаниця і покладена на середині храму на заздалегідь приготовленому місці, що символізує гріб, у який Йосиф з Никодимом поклали тіло Спасителя.

Після відпусту вечірні Архипастир звернувся зі словом до учасників богослужіння.

Опісля проповіді Високопреосвященний митрополит Димитрій у співслужінні духовенства звершив мале повечір'я з читанням канону "Про розп'яття Господнє і на плач Пресвятої Богородиці", який є творінням Симеона Логофета.

Pоздрукувати матеріал