У свято Різдва Христового Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському соборі

У суботу 7 січня 2012 р. у день свята Різдва Христового Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Львова. Його Високопреосвященству співслужило соборне духовенство.

Після Євангельського читання Владика Димитрій зачитав Різдвяне послання Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

На запричасному Різдвяне послання Високопреосвященного митрополита Димитрія було зачитано присутнім вірянам ключарем собору митр. прот. Павлом Кочкоданом.

На завершення Літургії Владика Димитрій спільно з духовенством собору проспівали колядки та привітали один одного та усіх вірян святковим вітанням «Христос народився!»

Після завершення Богослужіння Владика Димитрій наділив своїм Архипастирським благословенням вірян, що молились за Літургією.

Також після Богослужіння до митрополичої резиденції привітати Архипастиря у цей святковий і величний день колядою та віншуваннями прийшли іподиякони Свято-Покровського собору.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал