У П'ЯТНИЦЮ ПЕРШОЇ СЕДМИЦІ ВЕЛИКОГО ПОСТУ МИТРОПОЛИТ ДИМИТРІЙ ЗВЕРШИВ ВЕЧІРНЮ З ЛІТУРГІЄЮ РАНІШОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ І ПРОЧИТАВ МОЛЕБНИЙ КАНОН ВМЧ. ФЕОДОРУ ТИРОНУ В СВЯТО-ПОКРОВСЬКОМУ СОБОРІ

3 березня 2023 року, у п'ятницю першої седмиці Великого посту, вранці, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Вечірню з Божественною Літургією Ранішосвячених Дарів в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.

Владиці Димитрію співслужили: ключар кафедрального собору, протоієрей Михаїл Сивак; протоієрей Михаїл Довгий; головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда; завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління, протоієрей Артемій Бабленюк; протодиякон Семен Пігура; диякон Василь Дорош.

Після відпусту Літургії митрополит Димитрій звершив читання молебного канону великомученику Феодору Тирону та підніс молитву на благословення колива приготованого вірянами згідно з церковною традицією на честь святого Феодора і в пам'ять про померлих родичів.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

Pоздрукувати матеріал