У неділю сиропусну очільник єпархії звершив Літургію у Покровському соборі та рукопоклав диякона Андрія Матвієнка у сан священика і Володимира Панькевича - у сан диякона

22 лютого 2015 року, в неділю сиропусну, Прощенну, день згадування Адамового вигнання, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору протоієрей Павло Кочкодан, завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, ієрей Андрій Кочкодан.

За Літургією молилися клірики собору протоієрей Ярослав Хомин і проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак.

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

Опісля потрійної ектенії Високопреосвященний митрополит Димитрій прочитав молитву до Пресвятої Богородиці на честь Її ікони "Львівська Одигитрія" про захист Галицького краю та всієї України від ворожої навали.

Під час Літургії, після великого входу, Високопреосвященний митрополит Димитрій рукопоклав у священичий сан диякона Андрія Матвієнка - студента I курсу бакалаврату ЛПБА, а опісля Євхаристійного канону, після попереднього постригу у читці та іподияконської хіротесії, - у сан диякона Володимира Панькевича студента II курсу бакалаврату ЛПБА.

Після прийняття духовенством Таїнства Причастя Архіпастир звернувся до неопрествітера та новопоставленого диякона з настановчими словами.

Насамкінець, після завершення Літургії, Владика Димитрій наділив архіпастирським благословенням учасників богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал