У неділю про митаря і фарисея Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію у Покровському кафедральному соборі

1 лютого 2015 року, у неділю про митаря і фарисея, день пам'яті преподобного Макарія Великого, Єгипетського, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Ярослав Хомин, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, протоієрей Ілля Подоба, головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда, священик Свято-Володимирського храму м. Ганновер (Федеральна Республіка Німеччина) ієрей Андрій Федчишин.

За Літургією молилися ключар собору протоієрей Павло Кочкодан і проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак.

Після Євангельського Архіпастир виголосив проповідь.

Опісля потрійної ектенії Високопреосвященний митрополит Димитрій прочитав молитву, що читається під час Літургії чи молебного співу у дні неспокою та нашестя ворогів на державу і Батьківщину нашу.

Насамкінець Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.


Окрім того, після завершення богослужіння очільника єпархії у митрополичій резиденції відвідав клір кафедрального собору та привітав Архіпастиря з 20-річчям ієрейської хіротонії.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал