У неділю після Богоявлення керуючий єпархією звершив чин Великого освячення храму та Божественну Літургію у смт. Добротвір

20 січня, у неділю 33-тю після П'ятдесятниці, після Богоявлення, свято Собору святого пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав Кам'янко-Бузьке благочиння, де у смт. Добротворі звершив чин Великого освячення храму на честь святих Первоверховних апостолів Петра і Павла, а опісля - Божественну Літургію у новоосвяченому храмі.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Радехівського благочиння прот. Зеновій Середницький, настоятель храму прот. Миколай Предко, аткож запрошене духовенство Кам'янко-Бузького, Радехівського і Сокальського благочинь.

Будівництво та зовнішнє і внутрішнє оздоблення храму від закладення фундаменту до освячення тривало близько 20-ти років.

За богослужінням молився Володимир Петрович Козлов - екс-директор Добротвірської ТЕС, - під патронатом і за меценатської допомоги якого протягом цих довгих років велися будівельні роботи.

Наприкінці Літургії Архипастир виголосив проповідь.

Зі словом подяки на адресу керуючого єпархією за візит та звершене богослужіння звернувся настоятель храму прот. Миколай Предко.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням учасників богослужіння.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал