У неділю 7-му після Пасхи Високопреосвященний митрополит Димитрій з Архипастирським візитом відвідав м. Червоноград

27 травня у неділю 7-му після Пасхи, день пам'яті святих отців І Вселенського собору, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з архипастирським візитом відвідав парафію святого рівноапостольного князя Володимира м. Червонограда Сокальського благочиння. Важливою деталлю візитації було перебування у ці дні у Володимирському храмі чудотворної ікони Дубенської Божої Матері.

У величному соборі Святого рівноапостольного князя Володимира Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію.

Його Високопреосвященству співслужили прот. Володимир Бачинський, благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління, прот. Михаїл Гнатів, благочинний Сокальского благочиння, настоятель собору, та духовенство Сокальського благочиння.

Наприкінці Літургії Архипастир виголосив проповідь.

Після завершення Літургії Владика Димитрій звершив читання акафисту до Пресвятої Богородиці перед Її Дубенською чудотворною іконою.

За богослужінням молились насельниці місцевого жіночого монастиря, а також міський голова м. Червонограда І.І. Чудійович.

Опісля богослужіння зі словом подяки за візит та звершене богослужіння на адресу Архипастиря звернувся настоятель храму прот. Михаїл Гнатів.

На завершення візиту Владика Димитрій став до спільного пам'ятного фото з духовенством та діточками і молоддю, які духовно виховуються при храмі, після чого наділив своїм архипастирським благословенням вірян, що молились за богослужінням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал